Voigt Travel en Transavia intensiveren samenwerking op Noord-Europa

Voigt Travel en Transavia hebben vandaag hun handtekening gezet onder een overeenkomst waarmee zij de samenwerking voorde Nederlandse vakantiemarkt in Noord-Europa verder versterken en vernieuwen. Samen bieden Voigt Travel en Transavia al jaren vele bestemmingen aan in het Noorden van Europa, zoals Skelleftea, Tromsø en Rovaniemi. Deze worden vooral als charter gevlogen en zijn boekbaar via Voigt Travel.

Charles Verstegen: ‘Transavia is overwegend sterk op de bekende vakantiebestemmingen in zuidelijk Europa, de regio Noord-Afrika en het Midden-Oosten. Het past in onze doelstellingen om een meer gevarieerd aanbod te hebben aan de andere kant van Europa en vergroten van de  winterbestemmingen. Verder bouwen op de goede samenwerking met Voigt Travel past goed bij deze ambitie.’

Cees van den Bosch: ‘We zijn klaar voor de volgende stap en dit past volledig in de strategie van Voigt Travel om de grootste touroperator te worden in de Nordics en de andere bestemmingen op het noordelijk halfrond. Ons team van gedreven en persoonlijk betrokken reisprofessionals richt zich op onderscheidende, doordachte en trendgevoelige reisproducten met een bijzonder reis- en vervoersconcept. Belangrijk daarbij is juist om de meer ongerepte en onbekende uithoeken in het uiterste Noorden van Europa bereikbaar te maken vanuit Nederland, niet alleen ’s zomers maar ook ’s winters. Dat doen we in nauwe samenwerking met Transavia en natuurlijk met de lokale regio’s om zo een duurzame ontwikkeling van toeristisch infrastructuur en diensten neer te kunnen zetten.’

Verstegen: ‘Met deze samenwerking verstevigen wij onze marktpositie naar het Noorden van Europa en bieden wij onze reizigers een prachtige reisbeleving in IJsland, Finland, Zweden en Noorwegen.’