Norbert van der Glas naar Select Voyages

Norbert van der Glas, voorheen mede-eigenaar van Cruise Travel, gaat aan de slag als commercieel manager bij Select Voyages. Vanaf 9 augustus begint hij met zijn nieuwe functie.

Met de toevoeging van het ms Select Belvedere in 2019 is de vloot uitgebreid naar negen schepen. ‘Om deze groei voort te kunnen zetten zonder de kwaliteit uit het oog te verliezen, is besloten om een nieuwe commerciële collega aan ons team toe te voegen, die aan de slag kan gaan met de toekomstplannen van Select Voyages’, zegt marketing en sales director Edwin Schollen van Select Voyages.
‘Norbert van der Glas heeft 25 jaar ervaring in de commerciële kant van de cruisebranche en we zijn ervan overtuigd dat zijn ervaring kan helpen in de volgende fase van Select Voyages. Wij wensen hem veel succes in zijn nieuwe functie.’